Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

STOWARZYSZENIE RADIO TAXI CITY CHRONI TWOJE DANE OSOBOWE I DBA O TWOJE PRAWA

 

Kiedy załatwiasz sprawy w STOWARZYSZENIU RADIO TAXI CITY, podajesz nam swoje dane osobowe. Ich administratorem jest STOWARZYSZENIE RADIO TAXI CITY z siedzibą w Słupsku. Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Tobą umowy lub Twojej zgody. Zbieramy tylko takie dane, które są konieczne, żeby załatwić Twoją sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy.

 

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych


Znamy zasady ich przetwarzania i stosujemy je na co dzień. Gdy tworzymy nowe rozwiązania, zawsze szanujemy Twoją prywatność.

 

Respektujemy wszystkie Twoje prawa

 

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

a)  prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

b)  prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;

c)  prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;

d)  prawo do ograniczenia przetwarzania danych;

e)  prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

f)   prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)


Poinformujemy Cię o każdej sytuacji, która mogłaby naruszać Twoje prawa i wolności. Szybko się nią zajmiemy i wyciągniemy wnioski, aby jeszcze lepiej chronić Twoje dane.

Jesteśmy dla Ciebie

Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o ochronie Twoich danych osobowych w naszym Stowarzyszeniu możesz skontaktować się z Administratorem danych – e-mailem pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 600-879-627 lub 603-889-629

Jeśli przetwarzamy dane na podstawie Twojej zgody, możesz ją w każdej chwili wycofać. Wystarczy, że zwrócisz się do STOWARZYSZENIA RADIO TAXI CITY.

 

 

Administrator Danych

 

Administratorem Państwa danych będzie STOWARZYSZENIE RADIO TAXI CITY, ul. Kołłątaja 32, 76-200 Słupsk, które reprezentuje Prezes Stowarzyszenia.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

  • listownie na adres: STOWARZYSZENIE RADIO TAXI CITY, ul. Kołłątaja 32, 76-200 Słupsk

  • drogą e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval


48.9%United States United States
43.5%Poland Poland
1.7%United Kingdom United Kingdom
1.4%Germany Germany
0.9%Kuwait Kuwait
0.8%Netherlands Netherlands
0.6%Russian Federation Russian Federation
0.6%Denmark Denmark
0.2%Norway Norway
0.2%France France

Today: 16
Yesterday: 12
This Week: 74
Last Week: 107
This Month: 212
Last Month: 914
Total: 2191